• Masz pytania ?


☣☣ 784 380 784 ☣☣

  
 
Kliknij na Logo Zodiak powyżej aby powrócić do strony Zespołu :)


 
          Odbiór Osobisty
          Poznań Morasko
 

Wpłatę proszę wykonywać za pośrednictwem allegro lub przelewem tradycyjnym.

payu

Nr. konta 15 1140 2017 0000 4402 0207 2784

 

Zanim dokonasz zakupu zadzwoń do mnie i zapoznaj się ze stanem sprzętu Wzmacniacz Laney IronHeart IRT60 Combo. Wystawiam sprzęt również w innych mediach.

Oferuję darmową dostawę kurierem.

Dokonanie zakupu na mojej aukcji jest równoznaczne z akceptacją stanu sprzętu i regulaminu. Zdjęcia to mix fotek producentów i tzw. real foto. Dokonałem należytej staranności by zdjęcia oddawały jak najlepiej sprzedawany produkt - w tym przypadku Wzmacniacza Laney IronHeart IRT60 Combo

 
 ☣☣☣ Opis Gitary Basowej GMR Custom Shop NTB ☣☣☣
Wysyłam darmowym, ubiezpieczonym kurierem. Wszystkie zdjęcia to Real Foto.

G.M.R. Custom Guitars - gitara basowa "piątka" pięciostrunowa
Wszystkie zdjęcia REAL Foto - kliknij na zdjęcie, aby powiększyć


Jedno co na pewno można powiedzieć o "klasycznych" modelach GMR-a to to, że są ładne. Zawsze mi się podobały - może kiedyś bardziej niż teraz ale nadal uważam, że najbardziej znany GMR-owski kształt jest miły dla oka a do tego łatwo rozpoznawalny.

GMR był - obok Nexusa czy Mayonesa - jedną z pierwszych polskich firm, które wprowadziły na nasz rynek rozwiązania znane na szeroko pojętym zachodzie już od lat, takie, jak aktywna elektronika czy konstrukcja neck-thru-body z użyciem egzotycznych drewien.

Wyposażony w 24-progową hebanową podstrunnicę i siedmioczęściowy gryf (cztery warstwy klonu - dwie szerokie, dwie wąskie - przełożone cienkimi paskami wenge) przebiega przez całą długość instrumentu - jest to zasługa konstrukcji NTB czyli Neck Trough Body. Doklejone do niego skrzydła korpusu zostały umiejętnie wycięte z drewna, którego niestety nie potrafię dokładnie zidentyfikować - otwarte pory wskazują na mahoń, jednak słoje sugerują, że może być to np. bubinga lub ovangkol. Niestety nie mam dostępu do dokładniejszych danych w tym temacie.Siodełko jest mosiężne, co w mojej ocenie jest sporym plusem. Generalnie widać dość wyraźnie, że twórca marki GMR Roman Koc dość mocno zapatrzył się na basy Warwicka - w GMR-ach królowały przystawki i elektronika MEC, dobór drewien był zbliżony (wiele Bassforce'ów, głównie bolt-on, miało korpus z bubingi lub ovangkolu) a znaczna ilość instrumentów, podobnie, jak Mayonesy Be z tego okresu, miała warwickowskie mostki. W tym egzemplarzu co prawda mostek został wyprodukowany przez Schallera, ale klucze noszą logo Warwicka zaś aktywna elektronika i single zostały wykonane przez firmę MEC, kojarzoną nierozerwalnie z basami na "W". Dodajmy do tego olejowe wykończenie i w zasadzie można założyć, że bas świetnie już "z deski".
GMR zwraca uwagę bardzo dobrym wyważeniem - przy grze na siedząco, bez paska, naturalnie utrzymuje poziome ułożenie. Gryf jest dość wygodny - nie za szeroki, nie za wąski. Całości dopełnia przyjemne w dotyku matowe wykończenie  Bass G.M.R. Custom Guitars posiada następującą specyfikację:
  Przetworniki: Aktywne MEC
  Elektronika: aktywna
  Korekcja: 4 potencjometry
  Volume: Potencjometr
  Podstrunnica: Heban
  Gryf: Siedmioczęsciowy, klon + wenge
  Top: Naturalny, olejowany
  Body: NTB Neck Trough Body. Amazakoe (Ovangkol) lub Mahoń Bubinga
  Klucze: Wawick
  Wyposażenie: Straplocki + twardy case
       

   

      

      

      

      

      

   

      

      

     

 


 
 
Gitarzysta Zodiak ma hopla z przerzutką na punkcie sprzętu gitarowego. Część z tego, co sprzedał prezentujemy tutaj